2016541012067703

Шангај Воскреснатиот електронски и механички Опрема копродукции, ООД

Адреса: 6F, бр 569, Anbo патот, Yangpu округ, Шангај, 200433, Кина

Е-пошта: andy@risenmachinery.com

Тел: +86 21 35356665

Факс: +86 21 35356667

Мобилен телефон: +86 139 1668 9101

Website: www. risenmachinery.com

Skype: andyding82WhatsApp Online Chat !